11

کاربر

0

سفارش موفق

1

متخصص

2

سرویس

درباره کولاک تهویه

تیم فنی کولاک تهویه در راستای خدمات فنی در سال ۹۰ توسط جناب مهندس بهرامی و با کمک اساتید ، طراحان ، نصّاب و تعمیرکاران خبره در آذربایجان غربی تاسیس گشته و فعالیت حرفه ای خود را از سال ۹۵ در تهران جهت تبدیل شدن به یک شرکت خدماتی رسمی و ارتقای کیفیت و کمیّت خدمات فنی آغاز کرد و تا کنون به طور مستمر از شیوه های نوین مدیریت و فنّاوری و ایده پردازی های نو استفاده کرده ، تا در این راستا بتواند با کسب اعتبار و تجربه به کار خود ادامه دهد و در خدمت مردم عزیز کشورمان باشد . جهت رفاه حال مشتریان پیشین و مشتریان جدید این شرکت ، سایت کولاک تهویه تاسیس شده تا شما عزیزان بدون مراجعه به کارگاه و دفتر کاری بتوانید با کمترین زمان و به راحتی ثبت سفارش کنید .

شرکت کولاک تهویه در زمینه های نصب و تعمیرات لوازم خانگی مانند یخچال و فریزر خانگی ، ماشین لباسشویی و ماشین ظرفشویی به طور حرفه ای فعالیت دارد و در زمینه های سیستم های سرمایشی و گرمایشی نوین نیز به طور کاملا تخصصی از زمان شروع به کار پا به عرصه گذاشته و در آینده ای نه چندان دور قصد دارد ، خدمات فنی دیگری مانند نصب و تعمیرات لوازم گاز سوز و دیگر لوازم خانه و آشپزخانه را به مجموعه خدماتی خود اضافه کند . این شرکت جهت ارتقای ارتباط و تعامل با مشتریان عزیز از سال 1400 مشاوران فروش لوازم خانگی نو را به مجموعه خود اضافه کرده و در زمینه مشاوره و فروش لوازم خانگی و سیستم های سرمایشی و گرمایشی نیز فعالیت دارد .

بیشترین تمرکز کاری شرکت کولاک تهویه بر روی تربیت و تعلیم نصّاب و تعمیرکاران و کلیه فنی کاران این مجموعه میباشد تا با وقت شناسی ، کار فنی بی نقص ، ارتباط کلامی و تمیز کاری و همچنین صداقت و وجدان کاری بتوانند این شرکت را نزد مشتریان گرامی سرافزار و پایدار سازند . همچنین این شرکت جهت ارتباط بهتر و اطمینان خاطر مشتریان عزیز پشتیبانی فنی و تلفنی نیز دارد و همچنین میتوانید به بخش های مختلف سایت مراجعه فرمایید تا از امکانات و اطالاعات بیشتر سایت و کارگاه و دیگر موارد شرکت باخبر شوید . در صورت عضویت شما در سایت کولاک تهویه ، میتوانید از آخرین به روز رسانی های خدمات ظفنی و مشاوره این شرکت اطلاع پیدا کنید . هر پیشنهاد و نظر مثبت از سوی مشتریان ارجمند برای ما دلگرمی و هر انتقاد از سوی مشتریان و حتی سرویسکاران برای ما پیشرفت روز افزون خواهد بود که میتوانید در بخش نظرات ، پیشنهادات و انتقادات خود را برای ما ارسال کنید .